Jesteśmy organizacją typu Shared Service Center (SSC) - to centra usług biznesowych, świadczące różnego rodzaju usługi (np. z zakresu księgowości, IT czy HR) dla macierzystych spółek. METRO SERVICES działa w ramach grupy kapitałowej METRO - prowadzimy procesy księgowe na rzecz spółek organizacji.

Ciekawe fakty - Shared Service Center

4
mld zł
Coins Wartość rynku SSC /BPO w Polsce szacuje się obecnie na ponad 4 mld złotych.
35
lat
Calendar 75% zatrudnionych w tej branży to osoby do 35. roku życia.
40
języków
Language Usługi w centrach SSC/BPO w Polsce świadczone są w aż 40 językach!
1000
pracowników
Employees W najbliższej przyszłości centra usług biznesowych w Szczecinie planują zatrudnić około 1000 nowych pracowników!
METRO SERVICES PL jest zlokalizowana w Szczecinie, w Polsce

METRO SERVICES PL mieści się w Szczecinie i jest jednym z międzynarodowych Centrów Usług Wspólnych działających w ramach grupy kapitałowej METRO, globalnego lidera handlu detalicznego, działającego na terenie Europy oraz Azji. Grupę METRO tworzą rozpoznawalne marki, takie jak MAKRO.

W METRO SERVICES PL zajmujemy się procesami finansowo-księgowymi z zakresu między innymi księgi głównej, środków trwałych czy należności. Jesteśmy Centrum Doskonałości pełnym młodych, dynamicznych osób pracujących w aż dwóch biurach.

Ciekawe fakty - METRO SERVICES PL

400
miłośników księgowości
Employees Zatrudniamy blisko 400 entuzjastów księgowości i profesjonalistów z naszej branży.
40
lotów/miesiąc
Plane Latamy służbowo z Berlina do różnych lokalizacji około 40 razy miesięcznie.
40%
poliglotów
Language Jesteśmy poliglotami – blisko 40% z nas zna co najmniej dwa języki obce.
25
krajów
Globe Obsługujemy 25 krajów i stale się rozwijamy, dlatego otworzyliśmy drugie biuro w centrum Szczecina.
20
języków
Language Pracujemy w różnorodnym środowisku, pełnym narodowości z całego świata, więc mówimy w blisko 20 językach.

METRO, holding MAKRO Polska, jest wiodącą międzynarodową hurtownią z asortymentem spożywczym i nieżywnościowym, specjalizującą się w obsłudze hoteli, restauracji i zakładów gastronomicznych (HoReCa) oraz niezależnych handlowców. Miliony klientów METRO na całym świecie mogą wybrać, czy zrobić zakupy w jednym z dużych sklepów, zamówić online i odebrać swoje zakupy w sklepie, czy też zlecić ich dostawę. Ponadto METRO wspiera także konkurencyjność przedsiębiorców i własnych firm za pomocą rozwiązań cyfrowych, przyczyniając się tym samym do kulturowej różnorodności w handlu detalicznym i hotelarstwie. Zrównoważony rozwój jest kluczowym filarem działalności METRO, co wielokrotnie podkreślał Dow Jones Sustainability Index.

Dowiedz się więcej o METRO

METRO - Struktura firmy

METRO - Struktura firmy

Accounting in our DNA” to wyjątkowa charakterystyka naszych pracowników, dzięki której METRO SERVICES jest w stanie oferować najwyższej jakości usługi księgowe dla spółek METRO.

Naszym celem jako organizacji świadczącej usługi jest tworzenie wartości dodanej dzięki biegłości operacyjnej. Udaje nam się ją osiągnąć na bazie naszej strategii, opartej na zatrudnianiu najlepszych ludzi i zapewnianiu im możliwości ciągłego rozwoju.

Nasze zaangażowanie skupia się na aktywnym wsparciu zrównoważonego rozwoju naszych Klientów poprzez przejmowanie drugorzędnych obszarów ich działalności. Pozwala im to skoncentrować się na najważniejszych obszarach ich biznesu.

Operations

Back Office

Operational Support