SAP Key User Metro Services PL Sp. z o.o.

Oferty pracy

SAP Key User

Szczecin, Zachodniopomorskie | Praca stała

Metro Services PL Sp. z o.o.
KlientMetro Services PL Sp. z o.o.
LokalizacjaSzczecin, Zachodniopomorskie
Opublikowana2018-10-12
Ważna do2018-12-11
EtatPraca stała

Zadania i obowiązki

• obsługa i rozwiązywanie problemów w obrębie systemu SAP

• Wsparcie pierwszego i drugiego poziomu dla aplikacji wykorzystywanych w firmie
• optymalizacja i doskonalenie procesów księgowych w systemie SAP
• obsługa systemu dla migracji procesów księgowych
• tworzenie i aktualizowanie wewnętrznych procedur związanych z zadaniami
• udział w projektach wewnętrznych

Szukamy osoby:

• biegle komunikującej się w języku angielskim zarówno w mowie jak i w piśmie (poziom B2/C1)
• z wykształceniem wyższym (najlepiej w zakresie informatyki biznesowej, finansów, rachunkowości,ekonomii lub podobnych)
• posiadającej min. 2 lata doświadczenia w pracy w wyuczonym zawodzie
• znającej system SAP w stopniu zaawansowanym
• z doświadczeniem w pracy w międzynarodowym środowisku

 Oferujemy Tobie:

• pracę w stabilnej, międzynarodowej korporacji
• ambitną pracę w profesjonalnym, przyjaznym zespole
• kursy językowe i szkolenia (wdrażające, systemowe, umiejętności miękkich)
• szeroki pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna, dofinansowana karta sportowa oraz dofinansowane kursy językowe
• realne możliwości rozwoju
• imprezy integracyjne po godzinach
• bezpłatny parking, a tuż obok centrum handlowe z restauracjami i rabatami dla pracowników

METRO jest jedną z największych międzynarodowych firm handlu detalicznego na świecie. Metro Services to nowoczesne centrum finansowo-księgowe, świadczące usługi na rzecz METRO.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji w METRO SERVICES PL Sp. z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”