Wakacyjny płatny staż w księgowości Metro Services PL Sp. z o.o.

Oferty pracy

Wakacyjny płatny staż w księgowości

Szczecin, Zachodniopomorskie | Praca stała

Metro Services PL Sp. z o.o.
KlientMetro Services PL Sp. z o.o.
LokalizacjaSzczecin, Zachodniopomorskie
Opublikowana2019-06-10
Ważna do2019-08-09
EtatPraca stała

Studiujesz? A może uczysz się lub właśnie kończysz technikum? Chcesz nabyć cenne doświadczenie zawodowe i poznać księgowość w praktyce podczas płatnego wakacyjnego stażu? Wobec tego szukamy właśnie Ciebie!

Kim jesteśmy? Organizacją, która stawia na rozwój swoich pracowników oraz wykorzystanie współczesnych trendów w branży SSC! METRO Services świadczy specjalistyczne usługi finansowo-księgowe dla spółek grupy METRO takich jak Makro Cash&Carry oraz Real. Język angielski wpisany jest w naszą codzienność, a SAP i Excel to nasz chleb powszedni, zatem jeśli chcesz poznać tajniki nowoczesnych narzędzi, a do tego spróbować pracy w międzynarodowym środowisku- zapraszamy na 3-miesięczny staż! :)

Czego potrzebujesz, żeby do nas dołączyć?


• znajomości angielskiego na poziomie B1 lub wyżej,
• zacięcia do analitycznego myślenia,
• chęci do nauki i zdobywania nowych doświadczeń
• otwartości na pracę w zespole.

A po stażu... może z nami zostaniesz? :)

Najlepsze osoby mają szansę otrzymać ofertę stałego zatrudnienia, niekoniecznie na pełen etat. Kontynuuj naukę i zdobywaj doświadczenie!

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji w METRO SERVICES PL Sp. z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”