Kariera - METRO SERVICES PL

Kariera

Book your future in accounting

Oferty pracy

Przeksięguj się na nas i dołącz do dynamicznie rozwijającego się gracza na rynku.

METRO jest jedną z największych międzynarodowych firm handlu detalicznego na świecie. Wszystkie nasze sieci m.in. Makro Cash and Carry, Real, Media Markt, zajmują wiodące pozycje na rynku.

Rozpocznij z nami współpracę, podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem, ucząc się przy tym od najlepszych!

Nie znalazłaś/eś oferty pracy dla siebie?

Zostaw swoje CV w naszej bazie kandydatów. W Metro Services ciągle pojawiają się nowe stanowiska pracy. Być może już wkrótce będziemy mieć ofertę dla Ciebie.

Ścieżka kariery

Proces rekrutacji

Zainteresowała Cię jedna z naszych ofert pracy? Zobacz jak przebiega proces rekrutacji do Metro Services! Jeśli pomyślnie przez niego przejdziesz, zaprosimy Cię do naszego grona.

1

Aplikacja

Jeśli widzisz na naszej stronie ciekawą ofertę, wyślij nam swoje CV. Możesz to zrobić także wtedy, gdy interesuje Cię inne stanowisko niż obecnie oferowane – znajdziesz się wtedy w naszej bazie kandydatów.

2

Selekcja CV

Nasz zespół HR analizuje nadesłane CV, po czym wybiera kandydatów posiadających kompetencje niezbędne dla określonego stanowiska. Jeśli wybierzemy Twoją aplikację, możesz się spodziewać telefonu z zaproszeniem na rozmowę!

3

Testy

W zależności od stanowiska, w kolejnym etapie możesz otrzymać do wypełnienia dodatkowe testy, dotyczące Twojej wiedzy lub umiejętności osobistych, lub krótkie zadanie do wykonania. Zazwyczaj to już ostatni etap weryfikacji Kandydatów.

4

Rozmowa kwalifikacyjna

Rozmowa osobista to najlepszy moment, żeby dać się nam poznać. Z przyjemnością porozmawiamy o Twoim doświadczeniu, kwalifikacjach oraz oczekiwaniach zawodowych. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub chcesz wiedzieć więcej – Ty też masz okazję zadać nam kilka pytań.

5

Decyzja

Po zakończeniu wszystkich etapów rekrutacji, w ciągu 1-2 tygodni podejmiemy decyzję. Z naszej strony zawsze otrzymasz informację zwrotną. Jeśli decyzja będzie pozytywna – witaj na pokładzie!

Na co możesz liczyć

Benefity

 • Stabilna praca w międzynarodowej korporacji
 • Profesjonalny, przyjazny zespół, działający w atmosferze szacunku, współpracy, zaangażowania i dzielenia się wiedzą
 • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie, a także rozbudowany system premiowy

Rozwój

 • Szeroka oferta szkoleniowa; gwarantująca podnoszenie kwalifikacji i rozwój umiejętności zarówno na pozycji Juniora, jak i Specjalisty
 • Samodzielna i ambitna praca, dająca wiele satysfakcji i sprzyjająca rozwojowi
 • Realne możliwości rozwoju Twoich kompetencji poprzez stawianie ambitnych celów; możliwości awansu pionowego i poziomego oraz poszerzania wiedzy z różnych obszarów

Poza pracą

 • Karta MAKRO, dająca pracownikom możliwość zakupów w sklepach lidera sektora Cash & Carry
 • Dofinansowanie karty sportowej, abyś po pracy mógł spędzać aktywnie czas
 • Eventy oraz spotkania integracyjne, ponieważ lubimy spędzać ze sobą czas również poza pracą

Liczymy na Ciebie

Specjalista… a może absolwent? Księgowy… a może humanista?

Dla nas liczy się to, czy chcesz rozwijać swoją karierę w finansach, wykorzystywać języki obce i jesteś otwarty na dynamiczne środowisko pracy. Szukamy ludzi zaangażowanych, nastawionych na współpracę, dla których księgowość to nie tylko tabelki i kalkulator.

Kompetencje kluczowe dla Metro Services

Znajomość języków obcych
Język angielski to podstawa – wszystkie procedury napisane są w tym języku. Jeśli znasz drugi europejski język obcy, to dla nas duży atut! Poligloci mile widziani.
Umiejętność pracy zespołowej
Praca w każdym dziale METRO SERVICES wiąże się ze współpracą z ludźmi. Dlatego cenimy sobie umiejętność pracy w zespole, dzielenia się wiedzą i wspierania innych w codziennych zajęciach.
Zdolności analityczne
Procedury, systemy, obliczenia… zdolność myślenia analitycznego jest u nas niezbędna. Jeśli potrafisz odnaleźć się w gąszczu informacji i wyciągać z nich wnioski, być może właśnie Ciebie szukamy.
Chęć ciągłego rozwoju
W METRO SERVICES doceniamy stałe dążenie do poszerzania wiedzy i umiejętności. Jeżeli nie lubisz stać w miejscu i wciąż „pragniesz więcej” – wesprzemy Cię poprzez szkolenia i możliwości rozwoju.
Zorientowanie na klienta
Na co dzień pracujemy z klientem wewnętrznym, wcale nie mniej wymagającym niż klient zewnętrzny! Właśnie dlatego liczymy na Twoje zdolności nawiązywania relacji i spełnienia oczekiwań klienta.
Dbałość o najwyższe standardy pracy
Jakość wykonywanej pracy jest u nas na pierwszym miejscu. Z tego względu tak ważne są dla nas dbałość o szczegóły i nieustanne dążenie do perfekcji.
Otwartość i elastyczność na zmiany
Funkcjonujemy w dynamicznym środowisku, dlatego najbardziej stałym elementem naszej pracy są zmiany. Właśnie dlatego szukamy osób, które zmianę traktują jako szansę rozwoju.
Zaangażowanie w wykonywane zadania
Motywacja to klucz do sukcesu, nie tylko w naszej branży! Autentyczne zaangażowanie w wykonywaną pracę i inicjatywa w dokonywaniu usprawnień są dla nas bardzo ważne.

Strefa Juniora

 • Płatne praktyki w HR!

  Zespół HR Metro Services zaprasza na płatną praktykę! Poznaj od kuchni pracę naszego zespołu :) Wszelkie szczegóły znajdziesz tutaj.

 • Program Ambasadorski METRO SERVICES PL

  • Jesteś studentem III roku studiów I stopnia lub I roku studiów II stopnia na kierunku Finanse i Rachunkowość?
  • Znasz swoją uczelnię i masz na niej wielu znajomych?
  • Lubisz działać i angażować się w różne eventy?
  • Potrafisz zarażać entuzjazmem?
  • Aktywnie network'ujesz w social media?

  TAK? - Szukamy właśnie Ciebie!

Copyrights 2015 Metro Services PL

Sprawdź także: Go To Top